ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА И АЛАТ

РАФТОВИ И СКАЛИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рафтови
Скали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сијалици
Продолжни кабли
Сушари за алишта
Даски за пеглање
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Филтер за пребарување

НАРАЧАЈ ОД ДОМА, ПЛАТИ Online ИЛИ НА ВРАТА


 АгроТехнА СОС телефони! | Целосно дезинфицирани производи! | Бесконтактно купување со достава до врата!

АгроТехнА СОС телефони!
 Маџари - 075 256 152 / 078 411 802; Ѓорче Петров - 075 256 127/ 078 411 805
Аеродром - 075 256 163/ 078 481 998; Центар - 075 256 143/ 078 482 650 
 
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ СЕВЕРИН 2198
2.1992.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПЕГЛА ЗА КОСА СЕВЕРИН 0614
9591.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО СЕВЕРИН 1042
2.1992.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЦЕДАЛКА МАКС КЛ 323 А
590699
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ МАКС НЕ 201А ЦРВЕНО
9991.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ СЕВЕРИН 3810
2.3993.099
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ СО ТРИМЕР АДЛЕР АД 2822
1.4391.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА АДЛЕР АД 8157
759949
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-ТОПЛО ЧОКОЛАДО СЕВЕРИН 9495
3.9995.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ОРИЗ СЕВЕРИН 2425
2.1992.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
БЛЕНДЕР РАЧЕН МАКС РБ 3542
759899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
СОКОВНИК СЕВЕРИН 3570
4.4995.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА СЕВЕРИН 7144
2.1992.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ СЕВЕРИН 3707
1.7992.299
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТОСТЕР СЕНДВИЧ МЕСКО МС 3035
2.3992.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ ВОКС ГФ 400
10.99012.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПРАВОСМУКАЛКА СЕВЕРИН 7044
5.4996.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПРАВОСМУКАЛКА ЛОБОД ВЦЦ 16020 Р
3.3993.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ФОНДУ СЕВЕРИН 2405
2.2992.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КУЈНСКА ВАГА БЕЗ БАТЕРИИ СЕВЕРИН 3671
1.4991.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
МИКРО ПЕЧКА МАКС МБ 505
3.3903.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА АДЛЕР АД 7036
2.4903.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЕЛЕКТРИЧЕН ГОТВАЧ КАМРИ ЦР 6410
3.9194.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МЕСКО МС 6657
2.3192.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПЕГЛА НА ПАРЕА СЕВЕРИН 9659
1.0991.599
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ СЕВЕРИН 3473
3.9994.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2455
4.2995.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
БЛЕНДЕР СЕЦКО МАКС МС 4921
799999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО СЕВЕРИН 5994
7.99910.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ АДЛЕР АД 6019
7.1998.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
МАСАЖЕР ЗА НОЗЕ МЕСКО МС 2152
1.7992.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ИНДУКЦИСКО РЕШО КАМРИ ЦР 6505
3.9994.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЧОКОЛАДНА ФОНТАНА КАМРИ ЦР 4457
1.9192.399
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА КАМРИ ЦР 4482
1.0791.349
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПЕГЛА НА ПАРЕА СО ПОСТОЉЕ КАМРИ ЦР 5027
4.9907.279
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДЕПИЛАТОР БРАУН 1-173
2.9993.390
Додади во кошничка
Додади во Омилени
 
 
 

Почитувани Клиенти,

АгроТехнA ДОО Скопје Македонија, ги известува сите клиенти за воведувањето на нови продажни мерки поради новосоздадената ситуација во државата и препораките на владата, а се со цел олеснување на продажбата односно вашето купување.

Поради Вонредните мерки на РМ, одлучивме да воведеме нов, виртуелен начин на продажба кој ке Ви ја олесни потребата за купување на производи од Бела Техника, Црна техника, ИТ компјутерска и гејмерска опрема, секакви апарати за домаќинство, и еден од најважните производи на денешницата-Велосипеди, со кои ќе останете активни а почитувајќи ги мерките.

Воведуваме привремени СОС телефони на кој ќе можете да се јавите и да добиете информација за се што ви е потребно врска потребниот производ.
За сите производи ќе се потрудиме да дадеме максимално корисна информација, технички карактеристики, спецификации а секако воедно можеме да Ви пратиме фотографии, линкови по пат на било која социјална мрежа на која ке можете да го видите потребниот производ и неговите најважни информации.

Нашиот тим кој работи во online продажбата е мобилен и секогаш ќе одговара на вашите прашања кои исто така ќе можете да ги пуштате и на нашиот Фб профил во инбокс. Откако ќе го одберете вашиот производ, нашиот тим ќе ви го испорача потребниот производ, кој истиот ќе можете да го платите на лице место, пред вашиот дом, на начин кој Ви одговара Вам, во готово, со картица.

За сето ова нашиот тим ќе биде спремен во согласност најновите препораки од Владата на РМ, односно:
- Нашиот тим ќе биде опремен со заштитни маски, заштитни ракавици, заштитни навлаки на чевлите, средства за дезинфекција.
- Апаратот кој ќе го примите во вашиот дом ќе биде целосно дезинфициран.

Промените на продажниот процес се со цел да ви помогнеме за да дојдете многу полесно до производите кои Ви се потребни, а воедно да не го напуштате Вашиот дом непотребно, и со самото тоа да се ставате во несакана опасна ситуација, ниту Вие ниту Вашите Најмили.

АгроТехнА е компанија, која пред се е семејна компанија и која секогаш се грижела и продолжува да се грижи за своите вработени, а секако и за своите купувачи и ќе ги преземе сите мерки за да го олесни купувањето а секако и да ве заштити почитувајќи ги препораки од институциите во државата.

Со Почит,
Вашата Семејна Компанија
АгроТехнА

Најгоре