ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 19839
ДОМАШНО КИНО ПИОНИР ХТП 073

Вид на форма: 5.1
Излезна моќност: 1000W
Bluetooth®: ДА
S-master дигитален засилувач: 24 бита
Систем на звучници: 2-системски
Bluetooth®: ДА
Blu-ray 3D™: ДА
Blu-ray Disc™: ДА

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
22.900 22.900 12рати 24рати 36рати 48рати
1.908 1.011 764 594
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Вид на форма: 5.1
Излезна моќност: 1000W
Bluetooth®: ДА
S-master дигитален засилувач: 24 бита
Систем на звучници: 2-системски
Bluetooth®: ДА
Blu-ray 3D™: ДА
Blu-ray Disc™: ДА

A/V ресивер
Моќност:600W
4 x compact speakers
1 x dual centre speaker
1 x subwoofer
Подржува преку USB-MP3,WMA,AAC(48kHz/16bit)аудио
AM/FM Tuner with RDS (+)
Dolby Digital+,Dolby Pro Logic II+,0Dolby TrueHD+, DTS+,DTS 96/24+,DTS Neo:6+
192 kHz/24-bit Video Signal D/A Converter
4xHDMI in,HDMI out,2xcomponent,composite
Компатибилен со Apple -iPad mini -iPhone 5,iPhone 4S,iPhone 4,iPhone 3GS,iPhone 3G -iPod touch 5G/4G/3G/2G/1G -iPod classic,iPod nano 7G/6G/5G/4G/3G

   
Слични артикли  
 
ДОМАШНО КИНО СОНИ БДВ ЕФ 220 БЛУ РЕИ
13.500
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДОМАШНО КИНО ПИОНИР ХТП 073
22.900
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДОМАШНО КИНО ПИОНИР Х ЕМ12
7.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДВД ПОРТАБЛ КВАДРО 600П
6.290
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДВД ПЛЕЕР ФИЛИПС БДП 5500/12
6.590
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДВД ПЛЕЕР СОНИ БДП С 5100 Б БЛУ РЕИ
4.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДВД ПЛЕЕР ЛГ БД БП 630 БЛУ РЕИ
7.299
Додади во кошничка
Додади во Омилени