ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 19011
РЕСИВЕР АНДРОИД СМАРТ ОТТ ТВ БОЏ МЏЉ ПРО 64БИТ ЉУА Д С905 2.0ГХЗ/1ГБ ДДР3/8ГБ/2К*4К/ЊИФИ/РЕМОТЕ/А5.1. 1

CPU: Amlogic S905 Quad core 64-bit Cortex A53 Up to 2.0GHz
GPU: Penta-core (5x) Mali-450 Up to 750MHz
3D Graphics OpenGL ES 1.1/2.0 and Open VG 1.1 support
1GB DDR3 RAM
Built-in memory: 8GB
Support MicroSD(TF): Up to 32GB
2K * 4K support
Google Android 5.1.1 OS
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Supports 2.4G wireless mouse/keyboard
HDMI 2.0 version
Google Play Store

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
2.590 2.590 12рати 24рати 36рати 48рати
216 114 86 67
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

CPU: Amlogic S905 Quad core 64-bit Cortex A53 Up to 2.0GHz
GPU: Penta-core (5x) Mali-450 Up to 750MHz
3D Graphics OpenGL ES 1.1/2.0 and Open VG 1.1 support
1GB DDR3 RAM
Built-in memory: 8GB
Support MicroSD(TF): Up to 32GB
2K * 4K support
Google Android 5.1.1 OS
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Remote Control
Supports 2.4G wireless mouse/keyboard
HDMI 2.0 version
Google Play Store
OTT (Over-the-top content):
Kodi, YouTube, Netflix, Facebook, Twitter, Miracast, DLNA, Airplay
Input /Output:
4*USB 2.0
1*SD card slot
1*HDMI
1*AV
1*SPDIF
1*RJ45 (LAN)

   
Слични артикли  
 
СОБНА АНТЕНА ИСКРА 2235/10
850
Додади во кошничка
Додади во Омилени
СОБНА АНТЕНА ИСКРА 2235/07
950
Додади во кошничка
Додади во Омилени
СОБНА АНТЕНА ИСКРА 2235/06
850
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РЕСИВЕР НЕТ 500Т2
1.690
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РЕСИВЕР АНДРОИД СМАРТ ТВ БОЏ ЛДК ИВ-Т98
2.790
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РЕСИВЕР АНДРОИД СМАРТ ТВ БОЏ ЛДК ИВ-519
3.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
РЕСИВЕР АНДРОИД СМАРТ ОТТ ТВ БОЏ МЏЉ ПРО 64БИТ ЉУА Д С905 2.0ГХЗ/1ГБ ДДР3/8ГБ/2К*4К/ЊИФИ/РЕМОТЕ/А5.1. 1
2.590
Додади во кошничка
Додади во Омилени