ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 24798
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ КАМРИ ЦР 6306

Моќност: 1500W
Капацитет:2,4L
Прилагодлив термостат: 80 - 200°C
Тајмер : 60мин
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со не'рѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
7.399 5.919 12рати 24рати 36рати 48рати
617 327 247 192
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Моќност: 1500W
Капацитет:2,4L
Сад обложен со керамичка облога, отпорна на гребење и лепење.
Прилагодлив термостат: 80 - 200°C
Тајмер : 60мин
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со не'рѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Тежина на апаратот:5,1 kg

 


Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Идеален за приготвување на: помфрит, месо, пилешко месо, морска храна, зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева, благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 2,4L овозможува приготвување на оброк за 2-3 лица, без непријатни мириси
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

   
Слични артикли  
 
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2455
5.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2437
3.299
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2433
3.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ СЕВЕРИН 2445
8.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ КАМРИ ЦР 6306
7.399
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ СЕВЕРИН 2430
6.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА МЕСКО МС 4910
2.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА КАМРИ ЦР 4909
3.949
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА ИНДУКЦИСКА МФ 5
6.500
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА И ФОНДУ СЕВЕРИН 2408
2.159
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА АДЛЕР АД 4906
4.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА АДЛЕР АД 4905
2.980
Додади во кошничка
Додади во Омилени