ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
 
  КОЛИЧКИ
  ХРАНИЛИЦИ
 
Колички
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хранилици
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 21591
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИСК ПЛАТИНУМ СИВ И3 6006У
Процесор: Intel Core i3 6006U
Рам меморија: 8GB RAM/2.133GHZ
Хард Диск: 1TB/5400 rpm
Екран: 15.6" (1920x1080)
Диск: 500GB 5400rpm
Графичка: Nvidia GeForce 920MX
HDMI: Дa
VGA: Дa
USB: Дa
Оперативен: Free Dos
Гаранција: 12 месеци
Редовна цена Акциска цена Цена на рати
27.999 23.999 12рати 24рати 36рати 48рати
2.333 1.237 934 727
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
Процесор: Intel Core i3 6006U
Рам меморија: 8GB RAM/2.133GHZ
Хард Диск: 1TB/5400 rpm
Екран: 15.6" (1920x1080)
Диск: 500GB 5400rpm
Графичка: Nvidia GeForce 920MX
HDMI: Дa
VGA: Дa
USB: Дa
Оперативен: Free Dos
Гаранција: 12 месеци
   
Слични артикли  
 
ЛАП ТОП ТОШИБА Л15 Б1330,Н2840,2ГБ,128ГБ
18.590
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП НОТ АЦ ЕС1-533-П5ТК,НЏ.ГФТЕЏ.084
14.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО Г50-70 И5,4210У,4ГБ,500ГБ
27.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИСК ПЛАТИНУМ СИВ И3 6006У
27.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП ПЛАТИНУМ СИВ
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП ЊИНДОЊС 10 ИНТЕЛ ПЕНТИУМ Н4200 15.6"
18.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АЦЕР А315-31-Ц76Т
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541УВ-ДМ594 ХД БЛАЦК; И5-7200У 8ГБ;ДДР4
35.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541УА-ГО1345 БЛАЦК; И3-6006У 4ГБ;ДДР3 1600МХЗ;1ТБ 5400 РПМ
22.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО400 СИЛВЕР; ИНТЕЛ ЉУАД-ЦОРЕ ЦЕЛЕРОН Н3450; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 500ГБ 5400РПМ
15.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО206 СИЛВЕР 1 Н3350; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 1ТБ 5400РПМ 15.6"
16.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО125 СИЛВЕР
18.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО020 БЛАЦК
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
АЦЕР А315-51-54ЉТ / ИНТЕЛ Ц ЦОРЕ 5-7200У / 15.6"
28.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
АЦЕР А315-51-36ЗЉ / ИНТЕЛ ЦОРЕ И3-6006У / 15.6"
22.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени