ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 22334
ЛАП ТОП ХП 250 Г6,2СЏ58ЕА

CPU бренд: Intel Celeron N3060
Екран: 15,6"
Меморија [ГБ]: 4 GB
Макс. резолуција: 1366x768
1.6 GHz, up to 2.48 GHz
2 MB cache, 2 cores

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
14.490 14.490 12рати 24рати 36рати 48рати
1.208 640 483 376
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

CPU бренд: Intel Celeron N3060
Екран: 15,6"
Меморија [ГБ]: 4 GB
Макс. резолуција: 1366x768
1.6 GHz, up to 2.48 GHz
2 MB cache, 2 cores
Intel HD Graphics 400
4DGB,DDR3
HDD: SATA 500 GB
Батерија: Li-Ion
Видео камера:HD 720p
Читач на картички: SD

   
Слични артикли  
 
ЛАП ТОП ХП 250 Г6,2СЏ58ЕА
14.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО Г50-70 И5,4210У,4ГБ,500ГБ
27.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АЦЕР А315-31-Ц76Т
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО400 СИЛВЕР; ИНТЕЛ ЉУАД-ЦОРЕ ЦЕЛЕРОН Н3450; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 500ГБ 5400РПМ
15.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х540МА-ГЉ64 ИНТЕЛ ЦЕЛЕРОН
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
БАТЕРИЈА ЗА ЛАП ТОП ЛЕНОВО Л12С4АО2
2.290
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АЦЕР А315-51-36ЗЉ / ИНТЕЛ ЦОРЕ И3-6006У / 15.6"
22.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени