ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
 
  КОЛИЧКИ
  ХРАНИЛИЦИ
 
Колички
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хранилици
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: err
err
Процесор: Intel ® Celeron N2840 up to 2.58 GHz 1 MB cache, 2 cores
Екран: 15,6"" HD display with LED-backlit 1366x768 resolution, with anti-reflection coating
РАМ меморија: 2GB 1600MHz
Тврд диск: 500 GB 5400 rpm SATA
Графика:Intel ® HD Graphics
Порти: 1x USB 3.0 port, 2x USB 2.0 ports, 1x HDMI port, 1x VGA port, 1x RJ-45, 1x stereo microphone / headphone combo

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
NaN NaN 12рати 24рати 36рати 48рати
NaN NaN NaN NaN
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
   
Слични артикли  
 
ЛАП ТОП ХП 250 Г6/ и3-6006У 250 Г6 / 15.6 "
21.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ТОШИБА Л15 Б1330,Н2840,2ГБ,128ГБ
18.590
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП НОТ АЦ ЕС1-533-П5ТК,НЏ.ГФТЕЏ.084
14.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО Г50-70 И5,4210У,4ГБ,500ГБ
27.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИСК ПЛАТИНУМ СИВ И3 6006У
27.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП ПЛАТИНУМ СИВ
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП ЊИНДОЊС 10 ИНТЕЛ ПЕНТИУМ Н4200 15.6"
18.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 320-15ИАП
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО 110-15ИСК БЛАЦК И3-6100У ИНТЕЛ ХД ГРАПХИЦС 510; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 15.6"
21.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АЦЕР А315-31-Ц76Т
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541УВ-ДМ594 ХД БЛАЦК; И5-7200У 8ГБ;ДДР4
35.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541УА-ГО1345 БЛАЦК; И3-6006У 4ГБ;ДДР3 1600МХЗ;1ТБ 5400 РПМ
22.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО400 СИЛВЕР; ИНТЕЛ ЉУАД-ЦОРЕ ЦЕЛЕРОН Н3450; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 500ГБ 5400РПМ
15.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО206 СИЛВЕР 1 Н3350; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 1ТБ 5400РПМ 15.6"
16.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО125 СИЛВЕР
18.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО123 СИЛВЕР; ИНТЕЛ ЉУАД-ЦОРЕ ЦЕЛЕРОН Н3350; 4ГБ ДДР3 1600МХЗ; 500ГБ 5400РПМ
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ЛАП ТОП АСУС Х541НА-ГО020 БЛАЦК
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
АЦЕР А315-51-54ЉТ / ИНТЕЛ Ц ЦОРЕ 5-7200У / 15.6"
28.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
АЦЕР А315-51-36ЗЉ / ИНТЕЛ ЦОРЕ И3-6006У / 15.6"
22.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени