ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 21451
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ МАТЕ 10 ЛИТЕ БЛАЦК 5.9"ИПС ЛЦД

Процесор: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Рам меморија: 4 GB
Екран: 5.9"
Резолуција: 1080 x 2160 pixels
Диск: 64 GB
Читач за мемориски картички: microSD, up to 256 GB
USB: microUSB v2.0
Камера: DUAL Back: 16 MP + 2MP , DUAL Front: 13 MP + 2MP

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
20.999 18.990 12рати 24рати 36рати 48рати
1.750 927 700 545
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Процесор: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Рам меморија: 4 GB
Екран: 5.9"
Резолуција: 1080 x 2160 pixels
Диск: 64 GB
Читач за мемориски картички: microSD, up to 256 GB
USB: microUSB v2.0
Камера: DUAL Back: 16 MP + 2MP , DUAL Front: 13 MP + 2MP
Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, aptX
3G/4G: Да (Nano SIM Card)
WiFi: 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Батерија: Non-removable Li-Ion 3340 mAh
Оперативен систем: Android 7.0 (Nougat)
Димензии: 156.2 x 75.2 x 7.5 mm

   
Слични артикли  
 
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ ХОНОР 8 ЛИТЕ,ГОЛД 5.2" ИПС ЛЦД
15.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У6 ЦРН 5.7" 2018
8.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У5 2018 ДУРА БЛАЦК 5.45"
7.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ЦРН 6.21" 2019
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ЦРН
13.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ПЛАВ 6.21" 2019
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ГОЛД
13.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
No image
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ МАТЕ 20 ЛИТЕ ЦРН 6.3"
21.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ МАТЕ 10 ЛИТЕ БЛАЦК 5.9"ИПС ЛЦД
20.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН СМАРТФОНЕ 5.5" ХД БЛАЦКВИЕЊ А30 БЛАЦК ЉУАД ЦОРЕ 1.3ГХЗ/2ГБ/16ГБ/ДУАЛ СИМ/5МП+8+8МП
5.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН СМАРТФОНЕ 5.5" ХД БЛАЦКВИЕЊ А20 СИ В 64БИТ ЉУАД 1.3ГХЗ/2ГБ/16ГБ/ДУАЛ СИМ/5МП+0.3+8МП
6.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН СМАРТФОНЕ 5,0" ХД ДООГЕЕ Т5 ЛИТЕ Б ЛАЦК 64БИТ ЉУАД ЦОР/2ГБ/16ГБ/4Г/2хСИМ
9.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН СМАРТФОНЕ 5,0" ХД БЛАЦКВИЕЊ А7 ПРО БЛАЦК
5.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ Ј3 Ј330ФН 2017 5" ГОЛД
11.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ Ј3 Ј330ФН 2017 5" БЛАЦК
11.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АСУС ПЕГАСУС Џ003 2ГБ 16ГБ ЛТЕ ДУАЛ СИМ ЦРН
7.690
Додади во кошничка
Додади во Омилени