ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА И АЛАТ

РАФТОВИ И СКАЛИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рафтови
Скали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сијалици
Продолжни кабли
Сушари за алишта
Даски за пеглање
Аксесори за тоалети
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 24068
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ СЕВЕРИН 2430

Моќност: 1500W
Капацитет:3,2L
Автоматки програми: 6
Прилагодлив термостат: 80 - 200°C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин
LCD екран на допир
Димензии:40х29х34cm

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
6.999 6.999 12рати 24рати 36рати 48рати
583 309 233 182
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Моќност: 1500W
Капацитет:3,2L
Сад обложен со керамичка облога, отпорна на гребење и лепење.
Автоматки програми: 6
Прилагодлив термостат: 80 - 200°C
Тајмер со звучен сигнал: 60мин
LCD екран на допир
Автоматско исклучување со звучен сигнал, штом се отстрани садот
Индикаторска сијаличка
Материјал: Пластика во комбинација со не'рѓосувачки челик
Рачка ладна на допир (не се загрева)
Димензии:40х29х34cm


Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.
Има 6 автоматски програми за приготвување на: помфрит, месо, пилешко месо, морска храна, зеленчук и печење.
Апаратот бргу се загрева, благодарение на новата технологија со топол воздух.
Садот со својот капацитет од 3,2L овозможува приготвување на оброк за целото семејство, без непријатни мириси
Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

   
Слични артикли  
 
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2455
5.790
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА СЕВЕРИН 2431
3.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ КАМРИ ЦР 6306
6.665
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ ГОРЕЊЕ АФ 1409 ДЊ
5.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ СЕВЕРИН 2430
6.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА МЕСКО МС 4910
2.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА КАМРИ ЦР 4909
3.949
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА АДЛЕР АД 4906
4.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ФРИТЕЗА АДЛЕР АД 4905
2.980
Додади во кошничка
Додади во Омилени