ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 16684
ПЛИНСКА ГРЕАЛКА АС РОЈАЛ РС-42
Моќност: 4,2 kw
Степени на моќност : 3
Димензии: 385х440х750мм
Тежина 8,80кг
Редовна цена Акциска цена Цена на рати
4.990 4.990 12рати 24рати 36рати 48рати
416 220 166 130
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
Моќност: 4,2 kw
Степени на моќност : 3
Димензии: 385х440х750мм
Тежина 8,80кг
   
Слични артикли  
 
ПЛИНСКА ГРЕАЛКА ДИНАМИК 8255
4.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ПЛИНСКА ГРЕАЛКА АС РОЈАЛ РС-42
4.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени