ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 4249
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ СЕВЕРИН 2198

Моќност:1000 W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
2.899 2.199 12рати 24рати 36рати 48рати
242 128 97 75
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Моќност:1000 W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Кабел за складирање
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm

   
Слични артикли  
 
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ СЕВЕРИН 2198
2.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ СЕВЕРИН 2197
4.299
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ РАСЕЛ ХОБС 20920 56
2.290
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МАКС ЦП 211
1.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МАКС ЦП 01 Ц
1.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ СЕВЕРИН 2409
5.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени