ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 546
ДРЖАЧ ЗА ЛЦД М1 22'-32'

Држач за LCD
Модел: М1
Големина на екран:22'' -32''
Максимална тежина: 45кг
Боја: црна

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
450 450 12рати 24рати 36рати 48рати
38 20 15 12
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Држач за LCD
Модел: М1
Големина на екран:22'' -32''
Максимална тежина: 45кг
Боја: црна

   
Слични артикли  
 
ДРЖАЧ ЗА ЛЦД М3 32'-50'
560
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДРЖАЧ ЗА ЛЦД М2 32'-40'
500
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ДРЖАЧ ЗА ЛЦД М1 22'-32'
450
Додади во кошничка
Додади во Омилени