ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 18456
ТАБЛЕТ ПЦ АСЕР ИЦОНИА ТАБ 8 А1-840ФХД-19ЏЛ ИНТЕЛ З 3745Г ЉУАД/2ГБ/16ГБ/ГПС/БТ/8"ФУЛЛХДИПС/СИЛВЕР/А4.4

Процесор: Intel Atom Z3735G Quad-core 1.33 GHz
Рам меморија: 1GB
Екран: 8
Диск: 16GB
Веб камера: 5 MP Back, 2MP Front
Bluetooth: Да
WiFi: Да 802.11 b/g/n
Оперативен систем: Android 4.4.2 KitKa

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
9.990 9.990 12рати 24рати 36рати 48рати
833 441 333 259
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Процесор: Intel Atom Z3735G Quad-core 1.33 GHz
Рам меморија: 1GB
Екран: 8
Диск: 16GB
Веб камера: 5 MP Back, 2MP Front
Bluetooth: Да
3G/4G: Не
WiFi: Да 802.11 b/g/n
Оперативен систем: Android 4.4.2 KitKa
Останато: Заштитна футрола со тастатура
Гаранција: 12 месеци

   
Слични артикли  
 
No image
ТАБЛЕТ ПЦ ФИРЕФЛУ Б7300 ЊХИТЕ ЉУАД ЦОРЕ 1.2 ГХЗ/ 8ГБ/7"
2.690
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТАБЛЕТ ПЦ АСЕР ИЦОНИА ТАБ 8 А1-840ФХД-19ЏЛ ИНТЕЛ З 3745Г ЉУАД/2ГБ/16ГБ/ГПС/БТ/8"ФУЛЛХДИПС/СИЛВЕР/А4.4
9.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени