ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА И АЛАТ

РАФТОВИ И СКАЛИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рафтови
Скали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сијалици
Продолжни кабли
Сушари за алишта
Даски за пеглање
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 24505
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1 Ц 5003Д

5.0" IPS LCD capacitive Multitouch
Screen resolution 480 x 960 pixels
3G
Single SIM (Nano-SIM)
CPU Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53
8GB internal memory
1GB RAM memory

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
4.599 2.999 12рати 24рати 36рати 48рати
383 203 153 119
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

5.0" IPS LCD capacitive Multitouch
Screen resolution 480 x 960 pixels
3G
Single SIM (Nano-SIM)
CPU Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53
8GB internal memory
1GB RAM memory
Chipset Spreadtrum SC7731E
GPU Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53
Android 8.1 (Oreo)
Rear camera: 5MP
Secondary camera Single camera -2MP
Sensors: Accelerometer proximity
GPS with A-GPS support
WiFi
microUSB 2.0
BT 4.2
Li-Ion 2000 mAh battery

   
Слични артикли  
 
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАЊЕИ П СМАРТ 2021 Миднигхт Блац к
13.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У7 (2019) 6.26" ЦРН
10.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У6 2019 6.09" ЦРН
9.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ З 6.59" ЦРН
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ Ѕ6 2020 6.3МБ"
9.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХИАОМИ НОТЕ 7 НЕБУЛА РЕД 4/128
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ СМ-А315
19.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А405ФН ДС
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А30С
19.590
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А202 ПЛАВ
10.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 5001Д 1В
5.599
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1С 5024Ф
10.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1 Ц 5003Д
4.599
Додади во кошничка
Додади во Омилени
МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ВИВАКС СМАРТ ФЛЅ 6 Смарагд Блуе
10.599
Додади во кошничка
Додади во Омилени