ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА И АЛАТ

РАФТОВИ И СКАЛИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рафтови
Скали
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сијалици
Продолжни кабли
Сушари за алишта
Даски за пеглање
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: err
err

Процесор - Intel® Core™ i5 8300H 2.30 GHz
Рам меморија - 8 Gb DDR4
Графичка карта - Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4Gb DDR5
Панел - Full HD 144 HZ
Меморија - 256Gb SSD
Оперативен систем - Winows 10 64-bit

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
NaN NaN 12рати 24рати 36рати 48рати
NaN NaN NaN NaN
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
   
Слични артикли  
 
ЛАП ТОП ХП 250 Г7 нтел® 197Њ1ЕА
21.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ЛЕНОВО ИП3 15АДА0581Њ1002НРМ
29.890
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП ДЕЛЛ ВОСТРО 3591 15/6
28.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АЦЕР ЕЏ-215-21Г-61ВО-НЏ.ЕФВЕЏ.001-НОТ АЦ Е Џ215-21Г-61В0, НЏ.ЕФВЕЏ.15.6 ФХД АМД А6-92 20 дуал4 ГБ256ГБ М.2 ССД Радеон 530 2ГБ НО ОДД ФР ЕЕ-ДОС Блацк
24.490
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП АЦЕР А315-23-Р578
29.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ЛАП ТОП НОТ ХП Лаптоп 15-дб1019ниа 1В2А0ЕА
24.190
Додади во кошничка
Додади во Омилени