ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Продолжни кабли
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Полици
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 21451
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ МАТЕ 10 ЛИТЕ БЛАЦК 5.9"ИПС ЛЦД

Процесор: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Рам меморија: 4 GB
Екран: 5.9"
Резолуција: 1080 x 2160 pixels
Диск: 64 GB
Читач за мемориски картички: microSD, up to 256 GB
USB: microUSB v2.0
Камера: DUAL Back: 16 MP + 2MP , DUAL Front: 13 MP + 2MP

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
14.999 11.999 12рати 24рати 36рати 48рати
1.250 662 500 389
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Процесор: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz)
Рам меморија: 4 GB
Екран: 5.9"
Резолуција: 1080 x 2160 pixels
Диск: 64 GB
Читач за мемориски картички: microSD, up to 256 GB
USB: microUSB v2.0
Камера: DUAL Back: 16 MP + 2MP , DUAL Front: 13 MP + 2MP
Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, aptX
3G/4G: Да (Nano SIM Card)
WiFi: 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Батерија: Non-removable Li-Ion 3340 mAh
Оперативен систем: Android 7.0 (Nougat)
Димензии: 156.2 x 75.2 x 7.5 mm

   
Слични артикли  
 
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У7 (2019) 6.26" ЦРН
10.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У6 2019 6.09" ЦРН
9.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У6 2019 6.09"
10.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ У5 2019 5.71"
8.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ПРО 6.59" ЦРН
21.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ ПЛАВ 6.21" 2019
13.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ П СМАРТ З 6.59" ЦРН
15.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХУАВЕИ МАТЕ 10 ЛИТЕ БЛАЦК 5.9"ИПС ЛЦД
14.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХИАОМИ РЕДМИ 8 3/32 ПЛАВ
10.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХИАОМИ НОТЕ 7 НЕБУЛА РЕД 4/128
18.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХИАОМИ МИ МАЏ 2 4/64 ЦРН
11.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН ХИАОМИ МИ А2 ЛИТЕ 3/32 ЦРН
10.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН СМАРТФОНЕ 5,0" ХД ДООГЕЕ Т5 ЛИТЕ Б ЛАЦК 64БИТ ЉУАД ЦОР/2ГБ/16ГБ/4Г/2хСИМ
7.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А405ФН ДС
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А405ФН ДС
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А405ФН ДС
16.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А30С
20.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А30С
20.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН САМСУНГ ГАЛАКСИ А202Ф ДС
13.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 5001Д 1В
6.599
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1С 5024Ф
10.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1 Ц 5003Д
4.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1 Ц 5003Д
4.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
ТЕЛЕФОН МОБИЛЕН АЛКАТЕЛ 1 5033Д
4.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени